Korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused – siit leiad vastused kõige sagedamini esitatud küsimustele sauna- ja suvemajade kohta, sealhulgas hinnad, paigaldus, garantii ja muudatused ning transport.

Mida sisaldab kodulehel olev sauna hind?

Sauna hinnas sisaldub 43mm või 68mm seinapaksusega saunamaja valmiskujul koos katuse põrandate, saunalava, kerise ja korstnaga.

Saad nautida hõlpsat ja muretut ostuprotsessi, kuna kõik on saunamaja hinnas. Sa ei pea muretsema saunamaja komplekteerimise ja paigaldamisega seotud keerukate ülesannete pärast, kuna need tegevused viiakse läbi spetsialistide poolt. Seega on see suurepärane võimalus, kui soovid hõlpsalt osta ja nautida oma uut saunamaja mugavalt.

Kuidas toimub hoone paigaldus?

Valmiskujul hoone paigaldus on kiire ja tõhus. Kraanaauto toob hoone krundile ja paigaldatakse fiboplokid, mis on spetsiaalselt ette nähtud hoone aluspõhja toetamiseks ja selle stabiilsuse tagamiseks. Seejärel tõstetakse hoone kraana abil kergesti paika. Kogu paigaldusprotsessi juhib kogenud ja professionaalne töötaja, kes tagab, et hoone paigaldatakse õigesti ja ohutult. See on suurepärane võimalus, kui soovid kiiret ja tõhusat paigaldamist ilma keerukate ehitusprotsesside ja lisakuludeta.

Hoone paigaldus on väga paindlik. Hoone saab paigutada erinevatesse kohtadesse krundil vastavalt sinu soovidele ja eelistustele. Fiboplokkide abil saab hoone aluspinda kohandada vastavalt krundi nõlvadele ja ebatasasustele. See tähendab, et hoone saab paigaldada igale krundile, olenemata selle kujust ja suurusest. Samuti võib paigaldusprotsessi ajal arvesse võtta erinevaid aspekte, nagu näiteks päikesepaisteline või varjuline asukoht, et tagada maksimaalne mugavus ja nautimine. Seega on hoone paigaldus paindlik ja võimaldab kohandada hoone asukohta vastavalt kliendi vajadustele.

Mis maksab valmiskujul hoone paigaldus?

Valmiskujul hoone paigalduse hind sõltub paljudest teguritest nagu hoone suurus, asukoht ja paigaldamise keerukus. Kuid antud juhul on hind konkreetsem – koos fiboplokkide paigalduse ja kraanatööga maksab hoone paigaldus kokku 400 EUR. See hind hõlmab kogu paigaldusprotsessi, sealhulgas  fiboplokkide paigaldamist ja hoone kraanaga paigaldamist. Klientidel ei pea muretsema täiendavate kulude pärast, kuna kogu paigaldusprotsess on kaetud antud hinnaga. Lisandub transpordikulu.

Antud hind on väga mõistlik võrreldes traditsiooniliste ehitusmeetoditega. Tavaliselt võtab hoone ehitamine palju aega ja raha, kuid valmiskujul hoone paigaldus on kiirem ja tõhusam protsess, mis säästab klientidele oluliselt aega ja raha. Samuti on paigaldusprotsess väga paindlik ja võimaldab kohandada hoone asukohta vastavalt klientide soovidele. Kokkuvõttes on hoone paigalduse hind konkurentsivõimeline ja väga soodne.

Kui autoga hoovi sõita ei saa, kuidas siis hoone paigaldus toimub?

Kui autoga hoovi sõita ei saa, siis on võimalik hoone püstitada kohapeal. See tähendab, et hoone osad toimetatakse krundile käsitsi ning hoone püstitatakse objektil. See lahendus sobib ideaalselt kitsamatele kruntidele, kuhu kraanaautoga ligi ei pääse või kui krundil asuvad kõrged puud või elektriliinid. Sellise paigaldusviisi puhul tuleb arvestada lisanduva püstitustasuga, mis oleneb hoone suurusest ja keerukusest.

Hoone paigaldamine kohapeal on veidi keerulisem protsess võrreldes kraanaautoga paigaldamisega. Seda seetõttu, et hoone osad tuleb kohale toimetada käsitsi ning see nõuab lisatööjõudu ja planeerimist. Samuti võib selline paigaldusviis võtta rohkem aega kui kraanaautoga paigaldamine. Kuid see on hea valik, kui hoone asukoht on selline, kuhu hästi ligi ei pääse. Lisaks annab kohapeal paigaldamine suurema paindlikkuse hoone asukoha valimisel ning võimaldab kohandada hoone asukohta vastavalt sinu soovidele.

Kas hoonetele kehtib garantii?

Kõikidel Saaremaa Saunade poolt müüdavatel hoonetel kehtiv garantiiaeg 2 aastat alates paigalduse hetkest. Garantii katab tavaliselt kõik materjalide ja ehitusvigade põhjustatud probleemid, mis ilmevad garantiiperioodi jooksul. Garantii on kindlustus, mis annab ostjale kindluse, et nad saavad usaldusväärset toodet ning vajadusel parandatakse võimalikud vead.

Kas on võimalik soovi korral ka mõningaid muudatusi, näiteks akende või uste suuruse koha pealt?

Kui on soov muuta hoone disaini või mõõtmeid, on see võimalik, kuid eeldab eelnevat kooskõlastamist. Enne muudatuste tegemist on oluline hinnata nende mõju kogu hoonele ning leppida kokku muudatuste maksumuses.

Kui kaua võtab aega  kohapeal hoone püstitus?

Kohapeal hoone püstitus aeg sõltub hoone suurusest ning võib varieeruda. Ühekordne saunamaja, mille suurus on alla 20 m2, võib valmida 2-3 päevaga. Kuid suuremad hooned võivad vajada kauem aega.

Lisaks tuleb arvestada ka muude teguritega, nagu ilm, ehituspaiga juurdepääsetavus ning töömahukus. Kui ilmastikutingimused on ebasoodsad, võib hoone püstitus võtta kauem aega. Kui ehitusplatsile on raske ligi pääseda, võib see samuti pikendada ehitusaega. Seega on oluline arvestada, et hoone püstitusaeg võib varieeruda erinevate tegurite tõttu.

Kus toimub tootmine ja kas saunu-suvemaju saad tellida ka mandrile?

Saunade ja suvemajade tootmine toimub Saaremaal. Kuigi tootmine toimub saarel, pakume saunade ja suvemajade transporti üle Eesti. Seega, kui soovid tellida sauna või suvemaja mandrile, siis selleks on võimalus olemas. Kõik tellimused transporditakse kohale ja vajadusel paigaldatakse ka kohapeal. Võid seega olla kindel, et tellitud sauna või suvemaja tuuakse nende soovitud asukohta, sõltumata sellest, kus nad asuvad Eestis.

Kas transport on tasuta?  

Transporti hind sõltub sellest, kui kaugele saun või suvemaja tuleb transportida. Täiendava hinnapakkumise transpordi jaoks saab kui täpsustada oma asukoht ja kaugus, mida tuleb läbida. Saunade ja suvemajade hindades ei sisaldu transport, seega tuleks arvestada lisakuluga, kui on soov oma sauna või suvemaja transportida.

 

Kui sul on veel mõned Korduma Kippuvad Küsimused siis VÕTA MEIEGA ÜHENDUSTe-mail: saunad@saaremaasaunad.ee

mob +3725107095

Saaremaa Saunad logo